فعالیت های موسیقی

 

تصاویر مربوط به فعالیت ها در عرصه موسیقی است که حاصل تلاش هایی است که از سال ۱۹۹۰ تا سال ۲۰۱۱ در کشورهای مختلف جهان و در کنار اساتید و هنرمندان موسیقی صورت گرفته است.

آموزش، فراگیری و رشد در زمینه موسیقی در کنار هنرمندان متعدد، به تشکیل گروه موسیقی در سال ۲۰۰۴ انجامید. انتشار چند اثر موسیقیایی ماحصل تلاش و همکاری با هنرمندان ایرانی و غیر ایرانی است که در یک دهه ی اخیر صورت گرفته است. «مستان» و «سایه هیچ» آثاری است که توسط فرهنگسرای پویا منتشر شده اند.

علاوه بر آن موسیقی کرُدی یا مقامات تنبور نیز در کنار استاد علی اکبر مرادی و کوروش مرادی ضبط زنده ی یک کنسرت در پاریس است که در سال ۲۰۰۴ توسط خانه فرهنگهای جهان در پاریبس منتشر شده است.

«زارتونگ» با صدای خواننده نامدار ارمنستان یرسو نیز در سال ۲۰۰۵ در پاریس منتشر گردیده است. در این اثر به عنوان نوازنده ی سازهای کوبه ای خانم یرسو را همراهی کرده ام.

«اگزیل» موسیقی فیلم «تبعیدی ها» ساخته تونی گتلیف کارگردان مشهور فرانسوی است که در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره جهانی فیلم کن شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>