درباره

وب‌سایت عباس بختیاری در دسامبر ۲۰۱۱، با هدف معرفی آثار و فعالیت‌های او و همچنین پوشش اخبار فرهنگی- هنری آغاز به کار کرده است. این وب‌سایت در دو بخش «ایستا»‌ و «پویا» رسالت اطلاع‌رسانی به مخاطبان پارسی‌زبان را به عهده دارد.

بخش «ایستا»، معرف فعالیت‌های عباس بختیاری، موزیسین و فعال فرهنگی ایرانی‌ست. این بخش شامل فعالیت‌های موسیقیایی، سینمایی، فرهنگی، معرفی آثار هنری، ویدیوها، موسیقی‌ها و … می‌باشد که محصول سالها تلاش و پیگیری اوست.

این بخش‌ها از منوهای بالای صفحه قابل دسترسی‌ست. با کلیک بر هر بخش، می‌توانید تصاویر و گزارش فعالیت‌ها عباس بختیاری را مشاهده کنید. همچنین کلیه کارهای موسیقیایی و فعالیت‌های فرهنگی عباس بختیاری قابل تماشا و دانلود است.

بخش دیگر سایت نیز، بخش «پویا» است. از آنجا که معتقد به لزوم تغییر و تحول «فرهنگی» هستم، این بخش را به پوشش اخبار فرهنگی- هنری ایران‌ اختصاص داده ام. مهم‌ترین اخبار در زمینه‌های موسیقی، سینما، تئاتر، هنر، و… در طول هفته که از منظر شخصی من اهمیت دارند، گزینش و منتشر خواهد شد.

در بازدید روزانه از سایت می‌توانید در جریان آخرین رویدادهای فرهنگی قرار بگیرید.
سربلند و پایدار باشید

2 Responses to درباره

 1. قربانی says:

  سﻻم
  خواستم از سربند بهتون سلام برسونم.
  حال علی و اون دیگری برادرت چطوره؟
  موفق باشی و خدانگهدار

  • admin says:

   آقای قربانی گرامی
   سپاس از احوالپرسی و مهر شما
   علی در کنار من است و سلام شما را با محبت پاسخ میدهد
   امیر هم که در جوانی عمرش را به شما داد
   برقرار و تندرست باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>